Magiška galia

Norų burbulas

Go down

Norų burbulas

Rašyti by Admin on Pir. 04 18, 2016 7:11 pm

NORŲ BURBULAS 


Tai vizualizacijos kerai. Prieš juos bandant vertėtų pasitreniruoti atliekant energijos valdymo pratimus. Patogiai įsitaisykite, giliai laisvai kvėpuokit, pasistenkte visiškai atsipalaiduoti. Labai svarbu, kad tuo metu nebūtumėte pavargę ar tiesiog apatiški. 

Taigi užsimerkite, ištieskite prieš save rankas delnais aukštyn. Turite iškviesti keturis elementalius ir sujungti juos į švytinčią sferą. Tiesiog balsu ar mintyse ištarkit UGNIS ir įsivaizduokite kaip iš žemės gelmių raudona lava pakyla stuburu ir susiformuoja į raudoną sferą jūsų rankose. Toliau kvieskite ŽEMĘ, tegu kalnų tvirtybė ir rimtis susirenka jūsų delnuose pripildydama tą pačią sferą. Raudona ir žalia spalvos nesusimaišydamos sukasi joje kartu. Dabar kvieskite VANDENĮ. Iš vandenyno gelmių surinkite gyvybę teikiančią ir raminančią energiją savo delnuose, dabar jau tris spalvos sukasi sferoje. Ir galiausiai iškvieskit ORĄ. Surinkit vėjo greitį ir skvarbumą savo delnuose kaip gelsvą spalvą. Visos švytinčios spalvos sukasi sukurtoje sferoje. 

Dabar turite nurodyti tikslą. Įdėmiai įsižiūrėkite į sferą, lyg burbule pamatykit jame savo norą jau išsipildžiusį. Jei tai daiktas, pamatykit save juo besinaudojančius, jei tai meilė pasijuskit taip lyg būtumėt įsimylėję ir mylimi, jei tai sveikata turite matyti save sveiką. 

Kai busite pasiruošę suteikite sferai energijos, kad ji galėtų įvykdyti savo užduotį ir tada ją paleiskite

Admin
Admin

Posts : 7
Join date : 2016-04-18

http://magiskagalia.board-directory.net

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume